امروز ۰۸ /۰۷ /۱۳۹۹

اطلاعیه : هم اکنون سامانه ایرنیر در وضعیت فعال قرار دارد، کلیه متقاضیان و داوطلبان میتوانند با مراجعه به بخش ثبت نام نسبت به ثبت اطلاعات خود اقدام نمایند.

سامانه ایرنیر

امروز ۰۸ /۰۷ /۱۳۹۹

مهلت ثبت نام : معتبر (سامانه فعال)

اطلاعیه فراخوان سراسری نیمه دوم سال 1399

پیاده سازی سیستم یکپارچه ایرنیر
اطلاعیه شماره 20165/05
اطلاعیه شماره 8033/455
اطلاعیه شماره 6465/899

ورود به سامانه ثبت نام

کلیه داوطلبان لازم است به منظور ثبت نام در سامانه ایرنیر و اعلام آمادگی از طریق گزینه ورود به سامانه اقدام نموده و پس از تکمیل اطلاعات کد رهگیری اخذ نمایند . لازم به ذکر است ملاک ثبت نام و عضویت نهایی متقاضیان اخذ کد رهگیری از سامانه است.

کلیه داوطلبان مقاطع تحصیلی دیپلم، کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری در کلیه گرایش ها و رشته های تحصیلی مجاز به ثبت نام و عضویت در سامانه میباشند.

قوانین و مقررات ثبت نام

بخش اول: خط مشی:

1-1- سامانه ایرنیر بعنوان مرجع خصوصی اطلاع رسانی فراخوان های استخدامی کشور با ایجاد کانال ارتباطی اختصاصی عمل نموده.

2-1- توجه داشته باشید ، فراخوان های استخدامی کشوری جمع آوری و بصورت لحظه ای در سامانه ایرنیر تحت فرایند بروزرسانی قرار میگیرند.

3-1- این سامانه بعنوان یک پرتال سیستم باز عمل نموده و ورود و ثبت نام برای عموم آزاد میباشد.

4-1- ورود کاربر به سامانه ایرنیر و استفاده از خدمات این سامانه به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه ی استفاده از خدمات و سرویس ها میباشد ، توجه داشته باشید عضویت و ثبت درخواست و استفاده از خدمات سامانه ایرنیر در هر لحظه به معنای پذیرش کامل کلیه قوانین و شرایط سامانه از جانب کاربر است.

5-1- کلیه ی حق و حقوق این سامانه متعلق به مرکز ایرنیر بوده و هرگونه کپی برداری از محتوای این سامانه پیگرد قانونی خواهد داشت.

6-1- امکان استفاده از خدمات سامانه برای دو یا چند استان بصورت همزمان امکان پذیر بوده که در این صورت کاربر میبایست برای هر منطقه و استان یک مرتبه در سامانه ایرنیر ثبت نام نماید.

بخش دوم: عضویت و ثبت نام در سامانه:

1-2- بازدید از سامانه ایرنیر برای عموم آزاد میباشد ، توجه داشته باشید که عضویت در این سامانه شامل هزینه میباشد که پس از تکمیل فرم ثبت نام و پرداخت تعرفه دسترسی های لازم برای کاربر ارسال میگردد.

2-2- کلیه ی اطلاعات وارد شده در سامانه ایرنیر توسط کاربران میبایست عینا مطابق با اطلاعات هویتی کاربر باشد ، درج اطلاعات نامعتبر و خلاف واقع موجب رد درخواست عضویت کاربران خواهد شد.

3-2- تعرفه ثبت نام و عضویت در سامانه در دو مرحله و توسط درگاه پرداخت اینترنتی انجام میشود.

4-2- کد رهگیری داوطلب و متقاضی پس از عضویت در سامانه و پرداخت تعرفه بصورت پیام کوتاه به تلفن همراه کاربر ارسال میشود.

5-2- نام کاربری و رمز عبور جهت ورود به سامانه پس از تایید اطلاعات کاربر بصورت پیام کوتاه به تلفن همراه کاربر ارسال میگردد ، لازم به ذکر است این فرایند ممکن است تا چند روز کاری بطول انجامد

6-2-  زمانیکه ماحل ثبت نام کاربر با موفقیت به اتمام برسد ، کاربر بعنوان یک عضو رسمی در سامانه ایرنیر محصوب میشود و دسترسی های لازم جهت استفاده از خدمت سامانه برای کاربر ارسال میگردد.

7-2- اطلاعات کلیه ی کاربران در سامانه ایرنیر بواسطه ی سیاست های کلان حریم خصوصی در فضای امن نگهداری میشود.

8-2-  تنها شخص ثبت نام کننده در سامانه، مجاز به ورود به سامانه میباشد و درصورتیکه خلاف آن واقع شود کلیه ی دسترسی ها از کاربر سلب خواهد شد و کاربر حق هرگونه اعتراض را از خود سلب میکند.

9-2- مسئولیت نگهداری از رمز عبور و نام کاربری تنها بر عهده کاربر میباشد و در صورت بروز هرگونه سواستفاده از این اطلاعات صرفا متوجه کاربر خواهد بود.

10-2- دسترسی و استفاده از خدمات سامانه ایرنیر محدود و غیر قابل انتقال میباشد.

11-2- تعرفه ثبت نام و عضویت در سامانه ایرنیر بدون اطلاع قبلی ممکن است تغییر کند لذا این سامانه هیچگونه مسئولیتی در این خصوص در قبال کاربران نخواهد داشت.

12-2- ثبت نام در سامانه ایرنیر بدون اخد کد رهگیری فاقد اعتبار میباشد ، اخذ کد رهگیری منوط به ثبت نام در سامانه و پرداخت تعرفه ثبت نام از طریق درگاه پرداخت میباشد.

13-2- اطلاع رسانی و ارائه خدمات به داوطلبان و کاربران سامانه بصورت دایرکتوری با توجه به شرایط عمومی و خصوصی هر داوطلب بصورت منحصر بفرد انجام میپذیرد.

14-2- کاربران با عضویت در این سامانه و ایجاد دسترسی میتوانند از بروزترین فرصت های شغلی و استخدامی در سطح کشور مطلع شوند.

بخش سوم: برقراری ارتباط با سامانه:

1-3- بمنظور ارتباط با کارشناسان و مسئولان سامانه میتوانید از قسمت تماس با ما استفاده نمایید ، حداکثر مدت پاسخگویی 5 روز کاری میباشد.

2-3- بمنظور پیگیری مواردی از قبیل ثبت نام و عضویت در سامانه، موارد اختلال در سامانه ، پرداخت ها و …. تنها از طریق قسمت پشتیبانی سایت میبایست اقدام نمایید ، حداکثر ظرف مدت 12 ساعت به درخواست شما پاسخ داده خواهد شد.

بخش چهارم: مسئولیت ها و تعهدات:

1-4- این سامانه مسئولیت هرگونه محتوایی را که از جانب کاربران  و یا اشخاص ثالث در سامانه قرار میگیرد را نمیپذیرد. و اطلاع رسانی آگهی های استخدامی صرفا از طریق ادرس پست الکترونیک انجام میشود .

2-4- لینک های ثالث موجود در سامانه ممکن است شما را به سایت هایی هدایت کند که به این مرکز وابسطه نیستند لذا سامانه ایرنیر هیچ مسئولیتی در قبال استفاده از خدمات سایت های ثالث ندارد.

3-4- امکان قطع سرویس و بروز رسانی سامانه و ایجاد ویرایش در کارکرد سامانه در هر زمان امکان پذیر است و سامانه ایرنیر مسئولیتی در این خصوص در قبال کاربران نخواهد داشت.

4-4- سامانه ایرنیر حق این را خواهد داشت که ارائه خدمات به به هر شخص و یا منطغه جغرافیایی خاص محدود کند و در این خصوص مسئولیتی در قبال کاربران نخواهد داشت.

5-4- سامانه ایرنیر تایید نمیکند که استفاده از خدمات بدون وقفه، بدون خطا و اختلال و امن باشد و در این خصوص مسئولیتی در قبال کاربران نخواهد داشت.

6-4- سامانه ایرنیر هیچگونه تعهد و مسئولیتی در قبال پذیرش و استخدام و بکارگماری کاربران خود ندارد و صرفا این سامانه مرجع اطلاع رسانی و پل ارتباطی دقیق فی مابین کاربران و کارفرمایان در سطح کشور میباشد.

7-4- سامانه ایرنیر در خصوص عدم دسترسی منظم کاربران به سامانه و عدم بررسی اعلان ها از سوی کاربران مسئولیتی نخواهد داشت.

بخش پنجم: سایر قوانین و مقررات:

1-5- هر دو طرف ( کاربر و سامانه ایرنیر) تایید میکنند که مفاد این شرایط و ضوابط منصفانه و منطقی است و همچنین تایید میکنند که این شرایط و ضوایط خلاف سیاست های عمومی و بصورت نابرابر تنظیم نشده است.

2-5- خدمت این سامانه قابل ارائه به افرادی است که در کشور ایران زندگی میکنند لذا درصورت بروز هرگونه اختلاف دادگاه های صالح در این کشور صالح به رسیدگی هستند.

3-5- هرگونه بروز اختلاف در ابتدا میبایست به صورت مکتوب به طرف مقابل ابلاغ و اعلام شود بطوریکه موضوع اختلاف بصورت دقیق در آن ذکر شده باشد. ابلاغ موضوع اختلاف برای کاربران از طریق ارسال اظهارنامه و یا ارسال از طریق قسمت ثبت شکایات و انتقادات سامانه امکانپذیر است.

4-5- سامانه ایرنیر خود را موظف میداند حداکثر ظرف مدت 10 روز کاری از تاریخ دریافت ابلاغیه نسبت به حل و فصل موضوع اخلاف اقدام نماید. لازم به ذکر است در صورتیکه در مدت مذکور موضوع بین طرفین حل نشود میبایست یک نفر داور بمنظور حل اختلاف توسطه سامانه ایرنیر تعیین شود .

5-5- چنانچه ظرف مدت 20 روز از تاریخ تعیین داور گذشته باشد و موضوع مورد اختلاف همچنان بین طرفین ادامه داشته باشد ، هر یک از طرفین میتوان درخواست اتمام داوری نماید و داور ملزم به پذیرش آن است.

6-5- «ایرنیر» تولید کننده خبر نیست بلکه اخبار و آگهی ها را از جراید، نیازمندی ها، خبرگزاری ها و سایت های مراکز دولتی و خصوصی مورد تایید وزارت فرهنگ و ارشاد جمهوری اسلامی جمع آوری، تجمیع و بازنشر می نماید همچنین سامانه «ایرنیر» تنها خدمات اطلاع رسانی و آگهی ارائه می نماید و به هیچ عنوان کاریابی نیست.

7-5- کاربر با علم و آگاهی کامل متهد میگردد نسبت به هر یک از موضوعات زیر نسبت به سامانه ایرنیر، کارکنان، مسئولان جبران خسارت نمایند.

الف) تمامی اقدامات، ادعاها، خواسته ها، هزینه ها، تلفات و خساراتی که نشات گرفته و یا در ارتباط با هرگونه محتوا و اظهار نظری است که در سامانه ایرنیر و یا شبکه های مجازی و یا وب سایت های اینترنتی ایجاد میکنید

ب) هرگونه پیامد مستقیم و یا غیر مستقیم استفاده از خدمات سامانه ایرنیر.

ج) نقض هر یک از قوانین و مقررات سامانه ایرنیر

8-5- سامانه ایرنیر این اختیار را دارد که هرگونه پیام یا محتوای غیر قانونی و تهاجمی را ویرایش و یا حذف نماید و یا مورد پیگرد قانونی قرار دهد و کاربر حق هرگونه اعتراض را از خود سلب مینماید.

9-5- کاربر تایید میکند و میپذیرد که سامانه پیامک های اطلاع رسانی و خبری را بر خطوط تلفن خود ارسال نماید.

10-5- دسترسی های لازم به سامانه نیاز به اخذ نام کاربری و کلمه عبور میباشد که پس از ثبت نام و عضویت در سامانه در اختیار کاربر قرار داده خواهد شد. 

ثبت در مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت .

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سامانه ایرنیر ( irnir.ir ) می باشد.

02128423302

logo-samandehi